OFFICEDAY – bene didžiausią biuro ir mokyklinių prekių ir paslaugų asortimentą tiekiantis tinklas Baltijos šalyse. Nuo 2015 m. OFFICEDAY priklauso SANITEX įmonių grupei. 

Rinkoje OFFICEDAY veikia jau beveik 20 m., tad nuo įmonės veiklos pradžios iki dabar mūsų prekių ir paslaugų pasiūla keitėsi kartu su klientų poreikiais. 

OFFICEDAY rasite ne tik kasdienes kanceliarines prekes, bet viską, ko tik reikia šiuolaikiniam biurui. 

Vizija 
Biuro prekių ir sprendimų lyderė Baltijos šalyse.

Jau beveik 20 metų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje rūpinamės, kad biurai, mokymo įstaigos, moksleiviai turėtų platų produktų pasirinkimą.


 Misija
 Būti inovatyviu ir patikimu biuro prekių ir paslaugų partneriu, su kuriuo dirbti lengva ir naudinga.


UAB „Alnos biuro sistemos“ pradėjo kanceliarinių prekių veiklą su ženklu „Office1“. 


Tapome UAB „Daily service“.


Buvo pakeistas pavadinimas iš UAB „Daily Service“ į UAB „Officeday“. Nors įmonė vykdė veiklą visose 3-ose Baltijos šalyse dar nuo 2002 m., būtent 2008 m. visų pavadinimas tapo vienas – OFFICEDAY.


OFFICEDAY vienintelė Baltijos šalyse sudarė strateginės partnerystės sutartį su LYRECO, tarptautine biuro sprendimų lydere. 


SANITEX įmonių grupė – plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos, distribucijos bei logistikos lyderė Baltijos šalyse – įsigijo OFFICEDAY.


Per savo veiklos laikotarpį išplėtėme asortimentą nuo kasdienių kanceliarinių prekių iki išmaniųjų technologijų, nuo maisto, darbo saugos priemonių iki įvairių sprendimų – verslo dovanų, reklaminės spaudos, kavos ir užkandžių aparatų, spausdintuvų nuomos ir daug kitų. 

Prekės, paslaugos ir sprendimai

 • Biuro priemonės
 • Išmaniosios technologijos
 • Maistas ir gėrimai 
 • Verslo dovanos
 • Reklaminė spauda
 • Kavos ir užkandžių aparatų nuoma
 • Spausdintuvų nuoma
 • Darbo saugos priemonės
 • Mokyklinės prekės
 • Ir daug kitų.


Esame novatoriai, tad be būtiniausių biuro prekių, siūlome ir plačias paslaugų galimybes – spausdintuvų, kavos ir užkandžių aparatų nuomą, konferencijų įrangą ir daug kitų, kurias nuolatos tobuliname.

OFFICEDAY – tai patikimas biuro prekių ir paslaugų partneris. Su kiekvienu klientu bendraujame individualiai, kad galėtume profesionaliai įgyvendinti skirtingų įmonių poreikius – nuo itin didelių bendrovių iki namų biurų.

2018 m. vykusiuose Europos biuro produktų apdovanojimuose 2018 (EOPA – European Office Products Awards) „Officeday“ įteiktas prestižinis apdovanojimas – EOPA 2018 Reseller of the Year – Sales under €100 million. Tai pirmas atvejis renginio istorijoje, kai apdovanojimas įteiktas Baltijos šalių įmonei.
 • Mumis pasitiki 20 000 verslo klientų Baltijos šalyse.
 • Lietuvoje OFFICEDAY dirba ‒ >130 darbuotojų, Latvijoje ‒ > 50, Estijoje ‒ >30 
 • Prekes pristatome darbo dienomis visoje Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. 
 • Užsisakyti norimas prekes iš „Officeday“ galite internetu www.officeday.lt, el. paštu uzsakymai@officeday.lt  telefonu 8 700 70099. Užsakymus priimame darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. 


OFFICEDAY vienintelė Baltijos šalyse yra sudariusi  strateginės partnerystės sutartį su LYRECO, tarptautine biuro sprendimų lydere.


Virš 50 globaliai žinomų prekės ženklų

Mūsų prekės atkeliauja iš viso pasaulio – skaičiuotuvai iš Japonijos, tušinukai iš Vokietijos, popierius iš Portugalijos. Mūsų partnerių sąrašą galite rasti skiltyje Partneriai.

Aktyvi pirkimų komanda vyksta į parodas, gamyklas, kur gali stebėti prekių gamybos procesus, tam, kad savo klientams pateiktume tik inovatyviausius biuro prekių sprendimus. 


Atgal į mokyklą

OFFICEDAY puikiai žinomas ne tik verslo segmente. Visus metus rūpinamės, kad čia įvairias kanceliarines, galanterijos prekes rastų moksleiviai, studentai, tėvai. Visi, kuriems svarbios inovatyvios mokyklinių ir kūrybiškumo bei ugdymo prekės.


Parduotuvių tinklas

Turime 18 OFFICEDAY parduotuvių visoje Lietuvoje, kuriose apsiperka ir norimas priemones randa tiek verslo, tiek fiziniai klientai. Parduotuvių kontaktus, darbo laiką bei atliekamas paslaugas rasite čia.


Taip pat būtiniausių kanceliarinių prekių rasite ir PROMO Cash&Carry parduotuvėse Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje, kurios siūlo itin platų maisto bei gėrimų asortimentą. Plačiau informacijos rasite čia.


Biuro sprendimų paroda

Esame vieninteliai Baltijos šalyse, organizuojantys biuro prekių bei paslaugų parodą. Paroda kas metus vyksta vis kitoje šalyje – Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Joje kartu su partneriais pristatome biuro prekių naujoves bei inovacijas.


Šauniausių administratorių konkursas

Nuo 2004 m. organizuojame konkursą Šauniausi administratoriaiTai projektas, kuriame siekiame suvienyti visus šios srities specialistus bei skatinti administratorių profesijos populiarumą.