DARBO KNYGOS IR KALENDORIAI


Verslo praktikė bei konsultantė Virginija Sinickienė pataria, kaip pasiruošti darbingiems ir efektyviems darbo metams. Lektorė turi 17 m. praktinę patirtį pardavimų srityje iš kurių daugiau nei 10 m. veda mokymus bei konsultuoja įmones. 


Išmokite kiekvieną vakarą surasti bent 20 minučių rytojaus darbų planavimui.

Gyvenimas pilnas netikėtumų, todėl būkite tam pasiruošę ir išlikite ramūs, jei situacija netikėtai pasikeis ir pakoreguos jūsų planus.


Kasdien bent valanda laiko turi būti skiriama patiems svarbiausiems klausimams, reikalaujantiems jūsų asmeninio dėmesio.

Visi, kurie pradeda naudotis darbo kalendoriumi, pastebi, kad kasdienė veikla tampa produktyvesnė, o galvoje dažniau pradeda suktis naujos idėjos.


Prioritetų neturėjimas — viena iš dažniausių problemų, su kuria susiduria aktyvūs, užsiėmę ir ambicingų tikslų žmonės.

Net ir turint puikią atmintį, sistemingas darbų ir laiko planavimas popieriuje yra kur kas efektyvesnis nei bandymas viską atsiminti.


Žodį „vėliau“ turi pakeisti konkretūs terminai.

Net ir puikiausios laiko planavimo technikos nepadės, jei neturėsite išsikėlę aiškiai apibrėžtų, ilgalaikių gyvenimo tikslų. Laiko planavimas, kaip ir geriausias automobilis, bus bevertis, jei nežinosite galutinio savo kelionės taško.