Turbūt kiekvienam vaikui pirmoji klasė siejasi su mokyklinės kuprinės pirkimu arba jos rinkimusi. Mokyklinė kuprinė turi būti patogi, ypač kuprinė pirmokui. Atkreipkite dėmesį, kad kuprinės pradinukams nugarėlė turėtų būti kieta, bet ergonomiška, ji turi „kvėpuoti“. Svarbu, kad petnešos būtų reguliuojamos, pastorintos ir minkštos, o ant kuprinės būtini atšvaitai.

Sudėtinga pirkti mokyklines kuprines pradinukams nepasimatavus, todėl rekomenduojame užsukti ir išsibandyti jas fizinėse parduotuvėse , o vėliau spręsti ar įsigyti parduotuvėje, ar pirkti internetu. Jeigu renkatės kuprinę ilgesniam laikui, su gerokai reguliuojamomis petnešomis, turėtumėte žinoti, kad ji turi kabėti ties užpakaliuko viršumi, o ne kaboti kažkur per vidurį. Ypač praktiškos yra pradinukų kuprinės, kurios „auga“ kartu su jūsų vaiku, padedant reguliuojamoms petnešoms ir diržams. OFFICEDAY asortimente rasite kuprines berniukams bei kuprines mergaitėms, kurios puoštos akies nerėžiančiais ornamentais, todėl tikėtina, kad jos bus mylimos ir tarnaus visus 4 metus, o tėvai džiaugsis puikia investicija.

Svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, jog kai kurie vaikai yra smulkesnio sudėjimo, todėl rekomenduojame rinktis mažesnę, bet ergonomišką ir pigesnę kuprinę. Paaugus vaikui, kitais metais grįšite įsigyti naujos.