IŠRINKTA ŠAUNIAUSIA BIURO ADMINISTRATORĖ LIETUVOJE


„Kūrybiškumas, lankstumas, atsakingumas, mokėjimas planuoti laiką ir gebėjimas suvaldyti stresines situacijas. Tai bene pačios svarbiausios savybės, kuriomis turi pasižymėti šiuolaikinis biuro administratorius“, – teigia konkurso „Šauniausia biuro administratorė 2016“ nugalėtoja Milda Kalninytė.

Sekretorės dieną, balandžio 20-ąją, dvyliktus metus iš eilės vykusiame biuro prekių lyderio „Officeday“ organizuojamame konkurso„Šauniausia biuro administratorė 2016“ finale dėl šauniausios biuro administratorės titulo rungėsi aštuonios finalininkės.

Sėkmingai įveikusi finalo užduotis ir savo pozityvumu pavergusi komisijos narius, Milda Kalninytė tapo šių metų nugalėtoja. Kaip pati teigia, dalyvauti šiame konkurse ją paragino kolegos, kurie tikėjo, kad Milda yra verta šio titulo. Todėl „UAB „Tele–3“ dirbanti M. Kalninytė teigia, kad didžiausia dovana yra ne laimėtas titulas ir prizai, bet viso konkurso metu neblėstantis kolegų palaikymas.

„Prieš pusę metų gavau Metų kolegos apdovanojimą darbe, o šiandien – laimėjau ir „Šauniausios biuro administratorės 2016“ konkursą. Tačiau to nebūtų, jei viso konkurso metu nebūčiau sulaukusi tiek daug nuoširdaus palaikymo iš kolegų“, – teigė konkurso finalistė, kurią po konkurso finalo darbe kolegos pasitiko su glėbiu gėlių.

Pasiteiravus, už ką labiausiai finalistė myli savo darbą, mergina buvo atvira: „Myliu savo darbą už tai, kad kiekvieną dieną jame įvyksta nauji atradimai, ne tik darbine, bet ir asmenine prasme. Nuolat tenka išlipti iš komforto zonos, tenka savyje atrasti naujų savybių, kas išties džiugina. Kartais grįžtu namo ir pagalvoju – velnias, ir vėl įvyko kažkas tokio, ko niekada nebuvo. Ir dėl to esu labai laiminga“.

Dėl šauniausios administratorės titulo šiais metais varžėsi net 126 merginos. Aštuonios jų pateko į gyvą finalą, kuris vyko Vilniaus dangų skrodžiančiame „Sky bar“. Keturias merginas į konkurso finalą delegavo specialiai konkursui sukurtos „Facebook“ aplikacijos vartotojai. Dar keturias merginas išrinko kompetentingi komisijos nariai: Tomas Mačernis („Officeday“ generalinis direktorius Baltijos šalims), Ernesta Juškaitė (NEXT prekės ženklo vadovė Baltijos šalims), Dovilė Ilekytė (konkurso „Šauniausia biuro administratorė 2015“ nugalėtoja“), Andrius Francas (personalo paieškos ir atrankos įmonės UAB „Alliance for Recruitment“ vystymo direktorius) ir Edita Poškaitienė (mitybos konsultantė ir trenerė). 

Visos „Šauniausios biuro administratorės 2016“ finalo dalyvės buvo gausiai apdovanotos rėmėjų prizais, o nugalėtojai, be gausybės kitų dovanų, atiteko ir dviejų dienų kelionė į Tarptautinę „Officeday“ parodą Estijoje.