Šaldyti desertai – saldžiai dienai biure!

Kolegų gimtadieniai, mokymai, konferencijos, pyragų dienos ar tiesiog pirmadienis – nudžiuginkite bendradarbius bei svečius desertais, kurie yra ne tik ypatingo skonio, bet ir lengvai paruošiami. Visi mūsų siūlomi gardėsiai yra užšaldyti, todėl jums tereiks juos išimti iš dėžutės, palaukti iki 45 min. ir galėsite mėgautis puikiais desertais: pyragėliais, spurgomis, pyragais ar keksiukais. Pasižvalgykite po mūsų siūlomą asortimentą ir nustebinkite kolektyvą saldžia akimirka. Susipažinti su kepiniais galite pavartę produktų katalogą čia

Šaldyti pyragėliai. Aukštos kokybės ir išskirtinio skonio pyragėliai su įvairiais įdarais patiks šokolado mėgėjams. Su sūdyta karamele, juoduoju šokoladu, kriaušėmis ar avietėmis – nuo sūraus iki saldaus, nuo gaivaus iki rūgštaus. Atraskite naujų skonių!


Šaldytos spurgos. Ypatingu būdu pagamintos spurgos tirpte tirpsta po pirmojo kąsnio. Galite rinktis be jokių priedų, su skirtingais pabarstais ar įdarytas papildomu skoniu. Nepamirškite užsisakyti jų daugiau, nes net nespėsite pastebėti kaip jos dings nuo stalų.


Šaldyti pyragai. Mėgaukitės saldžia akimirka. Rinkitės iš pyragų, kurie pagaminti pagal tradicinius švediškus receptus arba tiekiami tokiems žinomiems tinklams kaip „Starbucks Coffee“, „McCafe“, „Costa Coffe“. O rūšių pasiūla gausi: veganiški, tartaletės, sūrio bei įvairūs šokoladiniai pyragai.


Šaldyti keksiukai. Purūs, įvairių skonių, dydžių bei įdarų pripildyti keksiukai nustebins savo minkštumu. Patogioje pakuotėje esantis desertas yra malonus paimti į rankas. Nedvejokite, griebkite kelis ir išmėginkite.


Plačiau susipažinti su siūlomais kepiniais galite pavartę katalogą čia.

Pristatysime NEMOKAMAI visoje Lietuvoje per 1–5 d. d. užsisakant skanėstų už daugiau kaip 50 Eur be PVM.

Dėl pasiūlymų kreipkitės į jus aptarnaujantį vadybininką arba „Officeday” klientų aptarnavimo skyrių: 870070088 / uzsakymai@officeday.lt