SANITEX PRISIJUNGIA OFFICEDAY


Siekiant optimizuoti bei efektyviai plėtoti įmonių grupės veiklą, pradėti vykdyti UAB „Officeday“ struktūriniai pokyčiai prijungiant ją prie UAB „Sanitex“.

Nuo 2015 m. UAB „Officeday“ priklauso UAB „Sanitex“ įmonių grupei, plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos, distribucijos bei logistikos lyderei Baltijos šalyse.

Po reorganizavimo UAB „Officeday“ baigs vykdyti veiklą kaip atskiras juridinis asmuo, o UAB „Sanitex“ toliau tęs biuro prekių ir paslaugų teikimą su Officeday prekės ženklu.

Įvykdžius reorganizaciją klientams bus pateikta ne tik atnaujinta elektroninių užsakymų sistema bei aplikacija išmaniesiems telefonams, bet ir visus šiuolaikinio biuro poreikius atitinkantis asortimentas, platesnis paslaugų paketas, efektyvesnis aptarnavimas ir prekių pristatymas.

Prekių asortimente ir kainodaroje pokyčiai nėra numatomi. UAB „Officeday“ klientų sutartys liks galioti, o prekių pristatymo sąlygos nesikeis. Nenumatomi ir su struktūriniais procesais susiję pokyčiai personale ir pardavimų taškų kiekyje.

Tiksli UAB „Officeday“ reorganizavimo procesų pabaiga numatoma atlikus visus būtinus pakeitimus IT sistemose.