Užkandžiai lengvai dienai biure

Darbe praleidžiame iš tiesų didelę dalį savo gyvenimo. Jeigu dirbame sėdimą darbą turėtume atidžiau pasirūpinti savo fizine būkle ir pasirinkti tinkamus užkandžius. Tokius, kuriuos visada galima turėti po ranka,  ir jie būtų naudingi organizmui. Gi ne paslaptis, kad sotus ir žvalus darbuotojas – produktyvesnis.  Štai keli variantai, prisotinti naudingomis medžiagomis ir vitaminais, kurie palaikys gerą emocinę būklę ir aukštą energijos lygį darbo metu: 

  • Švieži vaisiai ir daržovės (https://www.officeday.lt/maistas-biure/vaisiai.html). Vaisiuose ir daržovėse gausu vitaminų ir organizmui reikalingų mineralinių medžiagų. Kad tausotume savo sveikatą, juos būtina vartoti kas dieną ir įvairius. Apie kasdienį jų vartojimą plačiau galite pasiskaityti čia. Būkite kūrybingi. Pasipjaustykite įvairių vaisių –  darbo dienos metu galėsite pasimėgauti skaniu ir sveiku užkandžiu. Žinoma, nepamirškite ir savo kolegos – pasidalinkite! Daržovės – ne tik garnyras. Susipjaustykite morkas ir agurkus juostelėmis ir valgykite juos su humusu ar kitomis mėgstamomis užtepėlėmis. Tokie užkandžiai neapsunkins skrandžio veiklos ir puikiai tiks darbo metu.

  • Riešutai ir džiovinti vaisiai, uogos (https://www.officeday.lt/maistas-gerimai-indai/uzkandziai/kiti-uzkandziai/). Įvairūs riešutai ir jų mišiniai yra puikus sprendimas. Jie patenkins tiek smaližių, tiek sūresnio maisto mėgėjus. Riešutuose gausu baltymų, mineralų, vitaminų, nesočiųjų riebalų rūgščių ir skaidulų, kas yra ypatingai naudinga mūsų organizmui. Tai puiki galimybė mėgautis savo mėgstamais vaisiais ir uogomis neatsižvelgiant į sezoniškumą. Jie išlaiko organizmui naudingus vitaminus, kurių ne visada gauname pakankamai. Riešutus ir džiovintas uogas bei vaisius visada galima turėti po ranka darbo metu. Šie užkandžiai neapsunkina skrandžio, bet suteikia sotumo jausmą. Tik nepamirškite, kad per dieną nerekomenduojama suvartoti daugiau kaip 30 gramų riešutų, todėl būkite atsargūs!

  • Tyrelės (https://www.officeday.lt/index.php?cl=search&searchparam=tyrel%C4%97). Tai puikus užkandis ypatingai daug dirbantiems žmonėms. Tyrelės – puikiai subalansuotos ir prisotintos vitaminų. Toks užkandis labiausiai tinka skubant ar neturint laiko prisėsti ir papietauti. „DAY UP“ tyrelių pakuotės pritaikytos vartoti be jokių papildomų indų, dėl to galėsite jomis mėgautis bet kur ir bet kada. Jį visada galite laikyti savo darbo stalo stalčiuje. Tyrelėse palaikys aukštą energijos lygį jūsų organizme bei sotumo jausmą.

  • Javainių batonėliai (https://www.officeday.lt/maistas-gerimai-indai/uzkandziai/javainiu-batoneliai/). Javainių batonėliai yra vienas populiariausių užkandžių ir puikiai tinka vartoti darbo metu. Šis užkandis savo įvairove nustebins net patį išrankiausią, kadangi išsirinkti galėsite iš įvairių skonių bei rūšių. Tačiau labai svarbu yra pasirinkti kuo sveikesnę javainių batonėlio versiją, kuri būtų ne tik skani, bet ir naudinga organizmui. Vartojimui biure puikiai tinka RAWBAR produkcija. Šiuose batonėliuose gausu naudingų medžiagų ir nėra jokio pridėtinio cukraus.  

  • Įvairių grūdų košės (https://www.officeday.lt/maistas-gerimai-indai/bakaleja/koses/). Dėl jose esančių angliavandenių košes geriausia valgyti pirmoje dienos pusėje, tuomet organizmas efektyviausiai įsisavins naudingas medžiagas. Viena naudingiausių organizmui – avižinė košė. Ji skiriasi savo chemine sudėtimi, kurioje gausu mineralinių medžiagų ir vitaminų. Košėje esantis kalcis ir fosforas naudingas mūsų kaulams ir laikysenai. Tai ypač svarbu dirbantiems sėdimą darbą. Neturėdami daug laiko pietums ar praleidę pusryčius – rinkitės greitai paruošiamas košes indeliuose. Šis užkandis gerai subalansuotas ir sotesnis už kitus, todėl net ir neturėdami daug laiko nealinsite organizmo. Greito paruošimo košes galite pasirinkti norimo dydžio porcijomis, kuriomis galėsite mėgautis ir prie darbo stalo. Košės stimuliuoja žarnyno veiklą bei gerina medžiagų apykaitą, dėl to jas rekomenduoja ir dietologai.

  • Juodasis šokoladas – šviesiai dienai biure! (https://www.officeday.lt/maistas-gerimai-indai/saldumynai/sokoladas/). Renkantis kokybišką šokoladą, kuriame yra daugiau kaip 70 procentų kakavos, galite būti tikri, kad jis bus iš tiesų maistingas. Jame gausu naudingų maistinių medžiagų, kurios suteikia organizmui energijos ir didina produktyvumą. Šokolade esantis magnis skatina smegenų veiklą, gerina atmintį, didina atsparumą stresui bei stiprina nervų sistemą ir imunitetą. Tačiau su šiuo užkandžiu reikia elgtis labai atsargiai ir jį vartoti ypač saikingai, nes kartu su naudingomis medžiagomis iš šokolado plytelės gauname ir be galo daug cukraus. Kokybiškame šokolade yra gausu antioksidantų – saikingai, reguliariai vartojamas šokoladas teigiamai veikia mūsų organizmą. Kiekvieną dieną ant savo darbo stalo galite turėti po 40 gramų šio skanėsto.

 

Leiskite mums pasirūpinti užkandžiais jūsų biure! Apie galimas paslaugas daugiau informacijos rasite čia